Zeynep Tokuş: Emekli oldum

0
129

Ekranlara ara verdikten sonra yogaya merak saran Türkiye eski güzeli Zeynep Tokuş, muhabirlerle sohbet etti. Tokuş, “Ekranlara dönmeyi düşünmüyorum, emekli oldum. Yoga yapıyorum” dedi

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Uzun süre önce ekranlara ara veren oyuncu Zeynep Tokuş, önceki gün Etiler’deki bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Fit vücudu ile dikkat çeken Tokuş, mağazaları gezdi.

Zeynep Tokuş, gazetecilerin “Ekranlara dönmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Ekranlara dönmeyi düşünmüyorum, emekli oldum. Yoga yapıyorum, şu an için gayet iyiyim” şeklinde yanıt verdi. Gazetecilerin daha fazla soru sormamasını rica eden oyuncu, ardından alışverişine kaldığı yerden devam etti.

‘DELİ YÜREK’ İLE ÜNLENMİŞTİ

1998 yılında katıldığı güzellik yarışmasında tanınmasının ardından oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile boy gösterdiği ‘Deli Yürek’ dizisiyle ünlenen Zeynep Tokuş, artık ekranlardan uzak sakin bir yaşam sürdürüyor.

YOGAYA MERAK SARDI

2011 yılında üniversite aşkı Erdem Yılmaztürk ile evlendikten sonra televizyon dünyasına veda eden Tokuş, kariyerine yoga eğitmeni olarak devam ediyor.

“HİÇBİR ŞEY ÖYLE BİR GÜNDE OLMUYOR”

Zeynep Tokuş, geçtiğimiz aylarda bu süreçte harcadığı çabayı takipçileriyle paylaşmıştı. 44 yaşındaki oyuncu, şunları söylemişti:

İnanın hiçbir şey öyle bir günde olmuyor… Meyve ağacı misal; emek istiyor, su istiyor, güneş istiyor, budanmak istiyor, her şeyden önemlisi zaman istiyor olgunlaşıp meyve vermek için. Nihayetinde bir küçücük tohum her bir meyvesinin içinde de tohum barındıran bir meyve ağacına dönüyor mu dönüyor.

Mesela bugüne kadar pratiğimde yüzlerce kez düştüm. Hatta bugün bile kaç kere düştüm bilmiyorum… Ama yeni şeyler denedim ve denemeye devam edeceğim inşallah. Her düşüşüm beni bir başka yere taşıyacak ve ben böyle büyüyeceğim, öğreneceğim gelişeceğim, meyve vereceğim. Yürümeye devam, yolculuğun tadını çıkar.

kaynak:egehaber.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here