Şevket Çoruh koronavirüse yakalandı

0
12

Ünlü oyuncu Şevket Çoruh’un koronavirüs testi pozitif çıktı. Çoruh, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Ah be pozitif bir sen eksiktin. Üzgünüm çok. Sağlık olsun.” dedi

Koronavirüs salgınında vaka sayısı gün geçtikçe artıyor. Televizyon ve müzik dünyasından da pek çok kişiye bulaşan virüse son olarak Şevket Çoruh yakalandı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan 47 yaşındaki oyuncu, “Ah be pozitif bir sen eksiktin. Üzgünüm çok. Sağlık olsun.” ifadelerini kullandı. Pek çok ünlü isim, Çoruh’a ‘geçmiş olsun’ mesajı yolladı.

8 Mart’ta hayatını kaybeden Rasim Öztekin, geleneksel Türk tiyatrosunun en önemli simgelerinden biri olan ‘Dümbüllü Kavuğu’nu, sağlık sorunları nedeniyle Şevket Çoruh’a devretmişti. Çoruh, Kavuğun 6’ıncı sahibi olmuştu.

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan koronavirüs hayatı felç etti. Küresel pandemide tablo ağırlaşıyor. Vaka sayısı gün geçtikçe artıyor. Virüs, televizyon ve sanat dünyasının ünlü isimlerinden pek çok kişiye bulaştı. Koronavirüsü yenenler olduğu gibi, virüs nedeniyle hayatını kaybedenler de oldu.

kaynak:habertürk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here