Mustafa Ceceli’den Selin İmer’e sulu şaka!

0
38

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli eşi Selin İmer ile tatil sezonunu Bodrum’da açtı. Çift, önceki gün plajda hem eğlenceli hem de romantik anlar yaşadı

Habertürk’ten Hakan Yağcı’nın haberine göre; Mustafa Ceceli, eşi Selin İmer ile Bodrum’da görüntülendi. Çift, konakladıkları otelin plajında objektiflere takıldı.

İkili, hem eğlendi hem de romantik anlar yaşadı. Suyun serin olmasından dolayı denize girmekte zorlanan şarkıcının, eşini denize girmeye ikna etmeye çalıştığı görüldü.

Ceceli, o esnada kendisinden kaçmaya çalışan İmer’i kucağına aldı ve eşini suya atmaya çalıştı. İkilinin şakalaştığı anlar objektiflere böyle yansıdı.

Ceceli, yaptığı şakadan sonra eşinin gönlünü öperek aldı.

40 yaşındaki şarkıcı, daha sonra kendini serin sulara bıraktı. Eşi de onu kumsaldan izledi.

‘ÇOCUK’ AÇIKLAMASI

2017 yılında nikah masasına oturan Mustafa Ceceli-Selin İmer çifti, geçtiğimiz aylarda, “Her şey çok güzel gidiyor ama şu an için çocuk düşünmüyoruz” açıklamasını yapmıştı.

“HAZIR BÜYÜMÜŞÜ VAR” DEMİŞTİ

Ceceli ile İmer, geçtiğimiz senelerde de ‘çocuk’ ile ilgili sorulara şu yanıtı vermişti:Hazırı var elimizde, şu an düşünmüyoruz. Fabrika çıkışlı olarak var bir tane, hazır büyümüşü var. Yetişmesine konsantre olmanın daha doğru olacağını düşünüyoruz. Hani bazı çocuklar sorarlar ya ‘Kardeşim olacak mı?’ diye. Arın bugüne kadar hiç sormadı. Bence tek çocuk olmaktan mutlu, keyfi yerinde görünüyor.

Ünlü şarkıcının olaylı bir şekilde boşandığı Sinem Gedik ile evliliğinden dünyaya gelen Arın adında bir oğlu var.

kaynak:habertürk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here