Mert Yazıcıoğlu: Afra ile birbirimizi zor görüyoruz

0
16

Kendisi gibi oyuncu olan Afra Saraçoğlu ile aşk yaşayan Mert Yazıcıoğlu, sevgilisiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Saraçoğlu’nun çok çalıştığını söyleyen Yazıcıoğlu, “Birbirimizi zor görüyoruz” dedi

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Girne Amerikan Üniversitesi, kuruluşunun 35. yılında ‘Golden Wings Ödül Töreni’ne imza attı. Gecede, ‘Yılın En İyi Online Platform Dizisi’ seçilen ‘Aşk 101’in ödülünü oyuncu Mert Yazıcıoğlu aldı.

Ödül törenine tek başına katılan Yazıcıoğlu, basın mensuplarının, “Afra Hanım tarzınıza karışıyor mu?” sorusuna “Birbirimizin tarzına karışan insanlar değiliz” yanıtını verdi.

“AFRA ÇOK ÇALIŞIYOR”

28 yaşındaki oyuncu, ayrıca sevgilisi ile görüşemediklerini belirtti. Mert Yazıcıoğlu, “Vallahi çok çalışıyor. Birbirimizi zor görüyoruz” ifadelerini kullandı.

“HUZUR”

Öte yandan Afra Saraçoğu, sevgilisiyle çekildiği tatil pozunu “Huzur” notuyla yayınlamıştı.

Çift, ilişkilerinin 1. senesini de sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kutlamıştı.

“UZUN YILLAR BÖYLE BERABER GÜLELİM”

Afra Saraçoğlu, sevgilisi ile bu karesini, “1. yılımız kutlu olsun sevgilim. Uzun yıllar böyle beraber gülelim” notuyla yayınlamıştı.

“İYİ Kİ VARSIN”

Mert Yazıcıoğlu ise sevgilisi Afra Saraçoğlu ile bu pozunu sosyal medya hesabından, “İyi ki varsın” notuyla paylaşmıştı.

 

kaynak:habertürk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here