Can Yaman – Diletta Leotta çifti İstanbul’a geldi

0
20

Rol aldığı ‘Sandokan’ adlı dizi nedeniyle uzun süredir İtalya’da bulunan Can Yaman, Türkiye’ye sevgilisiyle döndü. Ünlü oyuncu, Diletta Leotta ile İstanbul’da Boğaz turu yaptı. Yaman, sevgilisini ailesiyle de tanıştırdı

Ünlü oyuncu Can Yaman (31),evlilik hazırlığı yaptığı spiker sevgilisi Diletta Leotta (29) ile Türkiye’ye geldi. Yaklaşık 6 aydır İtalya’da bulunan Yaman, rol aldığı dizinin çekimlerinin tamamlanmasının ardından soluğu İstanbul’da aldı.

TEKNE TURU YAPTILAR

Yaman’a, sevgilisi Leotta da eşlik etti. Aşıklar, İstanbul’daki ilk günlerinde Boğaz turu yaptı. Ünlü oyuncu, sevgilisine İstanbul’u tanıttı. Leotta o anları da sosyal medya hesabından yayınladı. Poyrazköy’de objektif karşısına geçen Leotta, Boğaz manzarasını ve Türk mutfağından görüntüleri de takipçileriyle paylaştı.

AİLESİYLE TANIŞTIRDI

İlerleyen saatlerde Can Yaman, Leotta’yı ailesiyle tanıştırdı. Yaman’ın annesi Güldem Can, paylaştığı bu fotoğrafa, “Kızım & Oğlum” notunu düştü.

Leotta, sabah saatlerinde Ayasofya Camii’ni de ziyaret etti.

GÖKYÜZÜNDE EVLİLİK TEKLİFİ

Yaman, 16 Şubat tarihinde bir uçağın arkasına taktırdığı “Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can.” yazılı İtalyanca sözleri Roma’da uçurtmuştu. O anlar da sosyal medyada paylaşılmıştı.

28 BİN DOLARLIK YÜZÜK

Geçtiğimiz günlerde Leotta’nın sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda Yaman’ın kendisine aldığı tektaşı dikkat çekmişti. Can Yaman’ın, yüzük için 28 bin dolar (Yaklaşık 250 bin TL) ödediğine ilişkin iddialar İtalyan basınında yer almıştı.

ROMA’DAKİ AŞK YUVASI

Ünlü çift, iki ay önce de yeni evlerine taşındı. Yaman ile Leotta, İtalya’nın Roma kentindeki aşk yuvalarından mutluluk pozu verdi. Leotta, fotoğraflarını “Çikolata severler” notuyla Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

TÜRKİYE-İTALYA MAÇINI BİRLİKTE İZLEDİLER

Can Yaman ve İtalyan sevgilisi Diletta Leotta, EURO 2020’nin açılış mücadelesi olan Türkiye-İtalya maçını tribünden takip etmişti. Yaman ile birlikte Roma Olimpiyat Stadı’na giden Leotta, maç öncesi ve sonrasında paylaşımlarda bulunmuştu. Farklı takımları destekleyen çift, tribünlerde samimi görüntüler vermişti.

kaynak:habertürk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here